• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Home STROJÍRENSKÉ PRÁCE

STROJÍRENSKÉ PRÁCE

CHARAKTERISTIKA OBORU | INFORMAČNÍ DOPIS 2018/2019 ...

23-51-E/01

Tříletý učební obor ukončený závěrečnou zkouškou s výučním listem. Dosažené vzdělání je střední odborné.

Teoretická výuka probíhá v budově školy v Karlových Varech – Staré Roli, Závodu míru 144, skupinová praktická výuka 1. a 2. ročníku probíhá na odloučeném pracovišti v Nejdku, Závodu míru 340. Žáci třetích ročníků jsou zařazeni na individuální praxi na pracovištích spolupracujících firem.

Vzdělávací program splňuje parametry standardu středoškolského odborného vzdělávání s ohledem na schopnosti žáků, budoucí vývoj v tomto oboru a také na poptávku na trhu práce. Vzdělání v tomto oboru umožňuje žákům získat všeobecné a odborné vědomosti spojené se získáním praktických dovedností.

Do tohoto oboru jsou přijímáni žáci s ukončenou i neukončenou povinnou školní docházkou, žáci ze speciálních a praktických škol a také žáci se zdravotním či sociálním znevýhodněním.

Dov Dov Dov

Dov Dov Dov

VÍCE VE FOTOGALERII ...
| ODBORNÝ VÝCVIK ...

VIDEO NA INFOABSOLVENT.CZ ...

 

YOUTUBE-CHANNEL ...
11.5.2018

INFORMACE PRO OBORY NÁSTROJAŘ (23-52-H/01) A STROJÍRENSKÉ PRÁCE (23-51-E/01)
čj. 116/2018

Dov Vážení žáci a zákonní zástupci,

blíží se začátek nového školního roku 2018-19, proto mi dovolte Vám sdělit, že od 3. září ve školním roce 2018-19 bude Váš syn vykonávat školní docházku v Nejdku, Rooseveltova 600, SPŠ Ostrov - středisko Nejdek.

Výkon odborného výcviku bude probíhat na odloučeném pracovišti střediska Nejdek, Závodu míru 340 (dílna odborného výcviku SPŠ Ostrov ve firmě Metalis). Věřím, že zkrácením dojezdové vzdálenosti do místa výuky dojde i k úspoře času i finančních prostředků. Prosím ověřte si u dopravců trasu i výstupní a nástupní stanoviště.

Adresa školy a teoretické výuky je 362 21 Nejdek, Rooseveltova 600: nástupní a výstupní stanice je autobusové nádraží Nejdek (stanice ČD Nejdek-město).

Středisko odborného výcviku Nejdek, Závodu míru 340: výstupní stanice autobusu: Nejdek, Metalis a stanice ČD Nejdek zastávka. S případnými dotazy se prosím obraťte na sekretariát školy - telefon 608 333 693, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Přeji Vám úspěšný start do nového školního roku 2018-19.

Dopis ke stažení ...

Autor článku: Mgr. Josef Dvořáček
zástupce pro středisko Nejdek


 

 

 


Zpět
| Nahoru