• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Home ČLÁNKY A-Z ... OBOUSTRANNÁ SPOKOJENOST - REHOS A STUDENTKY SOŠ a SOU NEJDEK, příspěvkové organizace - 14.5.2017

14.5.2017

OBOUSTRANNÁ SPOKOJENOST
REHOS A STUDENTKY SOŠ a SOU NEJDEK, příspěvkové organizace

Dov

Dov
V rámci studia na SOŠ a SOU Nejdek, p. o. absolvovaly naše dvě studentky – Tereza a Gabriela (V3) – v dubnu měsíční praxi v REHOS, Zařízení následné rehabilitační a hospicové péče, p. o. v Nejdku.

Získávaly zkušenosti nejen v oblasti administrativní (na kterou je studium zaměřeno), ale i sociální. Kromě kancelářských prací pomáhaly studentky třeba se zajišťováním chodu kuchyně, v archívu i na zahradě. Podílely se i na výzdobě společných prostor zařízení. Všechny tyto činnosti je bavily a vykonávaly je s nadšením. Vysoce si však cenily i možností komunikace s pacienty, které navštěvovaly na oddělení.

Se svým působením v zařízení byly velmi spokojeny, navázaly přátelský vztah se zaměstnanci i s pacienty. Se svou vedoucí stále udržují kontakt. Co je velmi důležité, že svým vstřícným a nezištným přístupem ke svým povinnostem a jejich výborným zvládáním udělaly dojem nejen na pacienty a zaměstnance zařízení, ale zároveň i na vedení.

Paní ředitelka REHOS, Olga Pišťejová, DiS., zaslala řediteli SOŠ a SOU Nejdek, p. o. Mgr. Josefu Dvořáčkovi poděkování za odvedenou práci těchto studentek, za jejich aktivitu, chování a jednání při plnění zadaných úkolů, které byly kladně hodnoceny všemi zaměstnanci.

Takováto forma spolupráce s výsledkem oboustranné spokojenosti je to, k čemu se snažíme naše studenty vést a vychovávat.

Autorka článku: Mgr. Heda Jubánková

 

Přihlášení

    

Aktivity školy

Aktuálně ...

MATURITNÍ ZKOUŠKA JARO 2018
2. - 4. května 2018


KONTAKTY | NABÍZÍME VÁM ... | VIDEA ŠKOLY ...ŽIVÝ KRAJ

Škola interaktivněUlti Clocks content

Anketa

Jaký zdroj informací o škole Vás nejvíce oslovuje?